תקנון שימוש ומדיניות פרטיות

“החברה”: GastigoStu LTD (גסטיגו סטו בע”מ)

“האתר” – אתר האינטרנט www.gstu.co.il

“הפריטים” – תכשיטים ואקססוריז אשר מיובאים/מורכבים/מיוצרים על ידי החברה.

“כתובת למשלוח דואר”: הכתובת שציין המזמין ככתובת לקבלת הזמנותיו/ה.

“יום ביצוע ההזמנה” – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצע/ה המזמין/ה.

“יום עסקים” – ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.

“המשתמש” – כל אדם, לרבות תאגיד, חברה או שותפות, אשר רשאי לבצע פעולות באמצעות האתר, והכל בהתאם לתנאים האמורים במצטבר.

סוג המשלוח יבחר על ידי הלקוח במעמד התשלום (עמוד קופה ו/או עמוד תשלום), בהתאם לסוג התשלום ייגבה מהלקוח תשלום נוסף כפי שמפורט מטה.
זמני הגעת המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר, פעילות חברת השליחויות ודואר ישראל.

1. משלוח דואר רגיל (3-14 ימי עסקים לערך)- יינתן לכל לקוח וללא עלות נוספת בהזמנה שסך פריטיה גבוה מ- 49.9 ש”ח (כולל) ויינתן בעלות של 9.9 ש”ח בהזמנה שסך פריטיה קטן מ-49.9 ש”ח. המשלוח יופץ באמצעות דואר ישראל, כאשר המשלוח יועבר אל דואר ישראל תוך 3 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף “זמני הפצת משלוחים” מטה. באופציית משלוח זו, לא תינתן ללקוח אפשרות לעקוב אחר המשלוח, וכמו כן, לא יינתן אומדן על מיקום או צפי הגעת המשלוח. במקרים של אי הגעת משלוח עד 30 יום, תינתן ללקוח אפשרות לפתוח פניה ולהעביר את הטיפול למשרדי החברה מול דואר ישראל. הטיפול יתבצע בהתאם למקרה באופן נקודתי.

2. דואר רשום (3-14 ימי עסקים לערך) – יינתן לכל לקוח בעלות נוספת של – 6 ש”ח (ללא תלות בסכום ההזמנה). המשלוח יופץ באמצעות דואר ישראל, כאשר המשלוח יועבר אל דואר ישראל תוך 3 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף “זמני הפצת משלוחים” מטה. באופציית משלוח זו, תינתן ללקוח אפשרות לעקוב אחר המשלוח באמצעות מס’ מעקב אשר יישלח אל הלקוח ו/או יימסר טלפונית ו/או בדוא”ל לאחר סיום אריזת המשלוח. במקרים של אי הגעת משלוח עד 30 יום, תינתן ללקוח אפשרות לפתוח פניה ולהעביר את הטיפול למשרדי החברה מול דואר ישראל. הטיפול יתבצע בהתאם למקרה באופן נקודתי.
מעקב באתר דואר ישראל http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch.

3. דואר שליחים  (2-7 ימי עסקים) – יינתן לכל לקוח בעלות נוספת של – 25 ש”ח (ללא תלות בסכום ההזמנה). המשלוחים יופץ באמצעות חברת “רץ פלוס” ויצא ממחסני החברה תוך 3 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף “זמני הפצת משלוחים” מטה. ממועד המסירה לחברת השליחויות, מרבית המשלוחים יגיעו ליעדם ביום שלמחרת ועד 2 ימי עסקים בערים מרכזיות (ועד 3 ימי עסקים בעיירות, מושבים, קיבוצים, מועצות ויעדים חריגים אחרים).
– במקרים בהם חברת השילוח אינה מגיעה אנו נשלח את החבילה בדואר רשום ונזכה את המחיר ששולם בעבור משלוח עד הבית.

בכל בעיה, עיכוב ושאלה בנוגע למשלוחים ניתן לפנות דרך מוקד שירות הלקוחות שלנו בדוא”ל Gastigostu@Gmail.com.

*זמני הפצת משלוחים:
מתייחסים לפרק הזמן שבין קבלת ההזמנה במערכת החברה ועד מועד המסירה אל חברת השליחויות או דואר ישראל.

“הזמנות אמצע שבוע”- הזמנות שיתקבלו החל מיום שני בצהריים (12:00 לערך) ועד צהרי יום חמישי של אותו השבוע (12:00 לערך) – יופצו אל דואר ישראל וחברות השליחויות בצהרי יום חמישי של אותו השבוע (14:00 לערך).

“הזמנות סוף שבוע”- הזמנות שיתקבלו החל מיום חמישי בצהריים (12:00 לערך) ועד צהרי יום שני של שבוע לאחר מכן (12:00 לערך) – יופצו אל דואר ישראל וחברות השליחויות בצהרי יום שני של שבוע לאחר מכן (14:00 לערך).

החזרות והחלפות יתבצעו תוך 2 ימי עסקים מיום משיכת המשלוח מתיבת הדואר, במקרים מסוימים ולשיקול דעת שירות הלקוחות תינתן החלפה והחזרה של מוצרים אחרי המועד המצוין מעלה. החברה תעשה את מרב המאמצים לאפשר החזרה והחלפה של פריטים אחרי המועד המצוין לשביעות רצון הלקוח.
ניתן להחליף מוצר שנקנה למוצר זהה או למוצר במחיר זהה לפריט המוחלף (יתבצע באמצעות קוד קופון ייחודי שיופק עבור הלקוח למימוש חדש פעמי ולתוקף של 3 חודשים).
עבור הזמנה מתחת ל- 49 ₪, החזרת הפריט תתבצע באמצעות דואר ישראל, על חשבון הלקוח לכתובת החברה המצוינת בתחתית המעטפה.
החלפת/ החזרת המוצר תעשה רק באריזתו המקורית, מחובר לתווית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.
בעת החזרת מוצר יתקבל זיכוי כספי עד- 14 יום ממועד החזרת הפריט, לכרטיס האשראי ממנו בוצעה העסקה. (הזיכוי יתקבל בהתאם לאופן ביצוע העסקה המקורית- תשלומים או תשלום בודד).

 

מצורף לחבילה- טבלת מוצרים, מעטפה ריקה

1. סמן V בטבלה עבור הפעולה שברצונך לבצע (החלפה/החזרה).

2. ציין את סיבת החזרת/ החלפת המוצר, ואת המידה והצבע הרצויים להחלפה.

3. לפני ביצוע החלפה עליך לפנות לשירות הלקוחות ולוודא כי המוצר קיים במלאי (על מנת להבטיח כי המוצר ישמר עבורך).

4. שלח את החבילה דרך סניף הדואר הקרוב לביתך- ללא תשלום.

5. פעולה זו ניתנת לביצוע פעם אחת בלבד ועבור החלפה/החזרה אחת. החלפות נוספות יתבצעו על חשבון הלקוח.

* ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו למעקב אחר המשלוח בדוא”ל Gastigostu@Gmail.com

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:ביטול העסקה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ולפני משלוח הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול בדוא”ל gastigostu@gmail.com. בנסיבות כאמור יהיה המשתמש זכאי לקבלת החזר התשלום במלואו (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו).ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה – המשתמש יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט בהתאם להנחיות שיפורסמו על ידי החברה באתר ו/או באמצעות יצירת קשר עם שירות הלקוחות בכתובת הדוא”ל gastigostu@gmail.com ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש.מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו).ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר באמצעות דואר ישראל.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע משתמש, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי.אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המשתמש.בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה.המשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין;המשתמש מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים; המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע החברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או בצד ג’ אחר כלשהו;אם לפי דעת החברה, בכוונת המשתמש לשוב ולמכור את הפריטים שנרכשו על ידו באמצעות האתר לצד ג’. בהקשר זה המשתמש מאשר ומתחייב כי לא ימכור פריטים שרכש באתר לצד ג’ כלשהו. בכל מקרה אשר בו, מחמת “כח עליון”, אין באפשרות החברה לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה. בסעיף זה “כוח עליון” משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.בנסיבות כאמור רשאית גסטיגו סטו לבטל את העסקה או להציע למשתמש פריט חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות הביטול. בוטלה מכירה כאמור החברה לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

 

אתר Gastigo Stu (להלן: “האתר”)  הינו אתר המשמש חנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים ברשת.

האתר מופעל ובבעלות חברת “גסטיגו סטו”, ח.פ 515074946.

יצירת קשר לצורך הבהרות,שאלות ובירורים ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה באחת מהדרכים הבאות: כתובת המייל שלנו: gastigostu@gmail.com הוראות תקנון זה יחולו על כל פעולה שתבוצע על ידי “משתמש” באתר כהגדרתו להלן:

תקנון זה מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש ובין האתר, לכל דבר ועניין. מובהר כי ע”י שימוש באתר, מסכים המשתמש לקבל ולנהוג לפי הוראות התקנון. במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. יודגש כי לא תהא למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

לצורך תקנון זה, “משתמש”  הינו כל אדם, לרבות חברה, אשר מבצע פעולות באמצעות האתר, הכל בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות; במידה והמשתמש קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופוסים החוקיים שלו (“ההורים”) בדבר הוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. על ההורים חלה אחריות ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר התקנון וכן לפקח על פעילות הקטינים בכדי שהקטינים יפעלו על פי תנאי תקנון זה. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ו/או ההורים לאמור בתנאי התקנון.

המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי תקף בבעלותו.

המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.

כלל המחירים באתר כוללים מע”מ כדין, אלא אם מצויין אחרת.

התקנון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים.

 

מובהר כי גסטיגו סטו רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בכל עת, ללא הודעה מוקדמת וללא צורך במתן התראה כלשהי.

גסטיגו סטו שומרת לעצמה את הזכות להרחיק כל משתמש מהאתר וזאת בתנאי כי ההרחקה תעשה תוך הפעלת שיקול דעת.

יש להשתמש באתר למטרות חוקיות בלבד.

 

האתר מאפשר, בין היתר, בחירת ורכישת פריטים מבין הפריטים המופיעים באתר. על מנת לבצע הזמנה יש תחילה לבחור את הפריט, הצבע והמידה המבוקשים. עבור כל מוצר המוצע באתר יוצג “דף מוצר” בו יופיעו כלל הפרטים הרלוונטים ומחיר המכירה (להלן “דף מוצר”). לידעתכם, החברה רשאית לעדכן את דף המוצר בכל עת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר המוצר ו/או תמונתו ללא הודעה מוקדמת ו/או התראה. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים ובין המוצרים בפועל. על מנת לבצע רכישה באתר, יתבקש המשתמש להזין את פרטיו באתר סליקת האשראי PAYPAL  ו/או כל אתר אחר, כפי שיוצג באתר. חשוב לציין כי הליך סליקת האשראי יבוצע באמצעות חברת סליקה חיצונית וכי כלל האחריות ו/או המידע ו/או פרטי האשראי של המשתמש יהיו באחריות חברת הסליקה. על מנת שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל גסטיגו סטו להבטיח את ביצוע ההזמנה (להלן: “ביצוע ההזמנה”). לתשומת הלב, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לגסטיגו סטו עקב שיבוש הפעלת האתר.כמו כן, המידע שימסר על ידי המשתמש באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת אך ורק לאחר קבלת אישור המשתמש לכך.עם שליחת המוצרים, תימסר למשתמש הודעה מתאימה כי ההזמנה בדרכה לכתובת שצוינה בהזמנתו.. מובהר כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי מיד עם סיום ביצוע ההזמנה. המוצר/ים  שירכשו באמצעות האתר (היינו, בוצעה על ידי המשתמש הזמנה וזו אושרה) יכונו להלן: “המוצרים” .

תנאים להשלמת עסקת הרכישה:
עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר קבלת אישור החיוב ע”י חברת הסליקה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות הסליקה- יקבל הלקוח הודעה מתאימה ע”י חברת הסליקה, בהתאם לנהליה. השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהמוצרים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של מוצר אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה גסטיגו סטו רשאית להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה. הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, על פי בחירת החברה במקרה כאמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד גסטיגו סטו ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הפריטים בכל הזמנה.

רכישת צמידי חרוזים ושרשראות:
כל פריט המכיל אלמנטים ייחודיים כגון: חרזי אבן, חרוזי זכוכית, חרוזי פלסטיק, יציקות מתכת וכו’ משתנים מפריט לפריט בדקויות שאינן משנות את אופי הפריט וצורתו הכללית. למרות זאת, ניתן יהיה לראות שינויים בין פריט לפריט ולתמונה המופיעה באתר. זו מכיוון והמוצרים מיוצרים בעבודת יד וחלק גדול מחומרי הגלם הינו חומר טבעי (חרוזי אבן) המשתנה מיחידה ליחידה.

 

החברה אינה לוקחת כל אחריות בגין עיכוב ו/או תקלה ו/או מחדל של חברת השילוח ו/או ודואר ישראל. החברה אחראית על שילוח המוצר ממחסניה בתוך 3 ימי עסקים ממועד קבלת אישור התשלום מחברת הסליקה (ימי עסקים החל מהיום העוקב למועד ההזמנה וכפי שמצוין בסעיף משלוחים- “זמני הפצת משלוחים”, החברה אינה אחראית בשום אופן לזמני הגעת המוצר. החברה אינה פועלת בימי שישי, שבת וחג ואינה מכירה בהם כימי עסקים. החברה אינה מחויבת לספק מוצרים לאזורים אשר דואר ישראל ו/או חברת השילוח אינם פועלים בהם.

עקב “כוח עליון” ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת החברה ובאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, גסטיגו סטו תהיה רשאית לבטל את העסקה, בתיאום טלפוני ו/או באמצעות כתובת הדוא”ל שמסר המשתמש.מובהר כי גסטיגו סטו איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר הפריטים אינם נמצאים במלאי. אם פריטים מסוימים חסרים במלאי, גסטיגו סטו תמסור הודעה על כך למשתמש אשר יהא רשאי לבטל את ההזמנה.

מדיניות מבצעים- בעת מבצע כללי החל על כל/חלק מהפריטים הנמכרים באתר, רשאית החברה לשנות מדיניות זו לתקופת המבצע בלבד והתאם למדיניות שתצויין לתקופת המבצע.

 

מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של גסטיגו סטו להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי גסטיגו סטו ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי גסטיגו סטו. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, גסטיגו סטו לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. גסטיגו סטו מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, גסטיגו סטו תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, במידה ומשתמש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, ואם התקבל בידי גסטיגו סטו צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי.כמו כן, החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

 

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, העיצובים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב הפריטים.

אין להעתיק, לשכפל, למכור, לשווק, להפיץ ולהשתמש בכל מידע המופיע באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב פריטים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, ללא קבלת אישור ורשות החברה בכתב. בנוסף, אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתוני האתר, רשימת המוצרים המופיעים בו וכל מידע המוצג בו ללא קבלת אישור החברה בכתב. כמו כן אין להציג את מידע באתר ו/או בשירות אחר ללא הסכמת החברה בכתב.

כל התוכן המילולי המוצג באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית וסימני לוגו, הנם בבעלות הבלעדית של החברה למעט תבניות הקבועות של חברת BRONX/WORDPRESS/WOOCOMMERCE ו/או תוספים שנרכשו בתשלום ו/או הורדו ללא עלות.

 

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.